חוף דדו | חיפה | 04-8517761 | 052-3279192

חוף דדו | חיפה | 04-8517761 | 052-3279192

מי אנחנו

משפחת בלומנפלד: יעל, בן, ירדן, אלון, ארבל ורומא (בוקסרית מעורבת) רתומה כולה להפעלת הפנסיון בביתה. גדלנו עם כלבים וחתולים כל חיינו ואנחנו אוהבים ומבינים חיות. תמיד אירחנו את כל חיות המחמד של המשפחה והחברים ולכן החלטנו להפוך את ביתנו לפנסיון שיוכל לשרת את כל אוהבי החיות.

לפני כ-7 שנים קיבלנו חוות דעת ממאלפת כלבים מקצועית,בחברת ליהוק כלבים הוליוודית לסרטים ופרסומות (LA PAWS מאה דלמטים, טרנר והוטצ' ועוד), כי הכלב שאימצנו ולימדנו בעצמנו מאולף ברמה מקצועית, ממושמע להפליא ומוכן לעבוד על הסט.

מאז עבר בן קורס מאלפים מקצועי על מנת לשפר את עבודתנו בפנסיון.

כל בן משפחה תורם את חלקו בתחומים שהוא/י הכי חזק ואוהב:

בן– בוגר תואר ראשון במנהל עסקים ושיווק,מאלף כלבים ובעל נסיון בגידול ואימון כלבים, אחראי על הצד העסקי שווקי של העסק –עבודה מול הספקים הטובים ביותר בשוק כולל ליווי וטרינרי, ספקי מזון, ניקיון, ריסוס נגד מזיקים ועוד.

יעל– מעצבת פנים בוגרת הטכניון בחיפה- אחראית על הצד האסטטי והתפעול היום יומי של העסק שכולל סדר יום לחיות המחמד (טיולים, משחקים, מנוחה ועוד) עיצוב וסידור הפנסיון שיהיה נוח וכיף לכל אורח. חלוקת המטלות היום יומיות במשפחה.

ירדן– אחראית לשחק עם כל בעל חיים לפחות פעם אחת ביום ולהתלוות לטיולים בים.

אלון-  אחראי לעזור  פעם בשבוע להאכיל את הכלבים ולהתלוות לטיולים בים.

ארבל– אחראי לעזור בתפעול השוטף של הפנסיון בכל זמן שהוא פנוי.

 נטלי– עובדת בפנסיון שנים רבות. מזכירה רפואית בהכשרתה ובעלת ניסיון רב כאסיסטנטית במרפאות  וטרנריות. יד ימיני בכל תפעול הפנסיון.

סשה, דניאל וסרגיי המדהימים -עובדים במשמרות.

לפרטים נוספים, אנא השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן